cze 10

Laboratoium Fotomerii

Od kwietnia rozpoczęło w ramach Spółki działalność LABORATORIUM FOTOMETRII.

Celem nowo powstałego LABORATORIUM FOTOMETRII będzie przeprowadzanie badań dotyczących źródeł światła w zakresie zgodności z obowiązującymi wymaganiami normatywnymi dotyczącymi produktów dopuszczonych do sprzedaży na rynku europejskim.

Nowopowstałe LABORATORIUM ściśle współpracuje z przedstawicielami Instytutu Elektroenergeyki Politechniki Łódzkiej.

Rozpoczęło ono swoją działalność pilotażową badania światła w miesiącu kwietniu br.

 

cze 04

Efektywność energetyczna

W ramach „efektywności energetycznej” proponujemy szereg usług związanych z monitorowaniem i podnoszeniem efektywności energetycznej w organizacjach, z uwzględnieniem wymagań normy PN – EN ISO 500001:2011.

Do najważniejszych elementów tej usługi należą:

  • Audyty energetyczne przedsiębiorstw;
  • Audyty energetyczne budynków i lokali mieszkalnych oraz części budynków stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową;
  • Wsparcie przy realizacji zaleceń poaudytowych;

 

maj 12

Nowa strona WWW

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowej strony WWW.

cze 26

Konferencja – Smartgridy

W dniach 24/25 czerwca odbyła się w Wiśle w hotelu Stok konferencja pn. „Jak usprawnić pracę sieci dostarczania mediów i sprawniej zarządzać swoimi zasobami” organizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Usług w Dziedzinie Opomiarowania Mediów – Smart.

wisla1

Przedstawiciele Spółki „ENERGO-MOC” Wzorcownia zaprezentowali potencjał firmy oraz portfel jej produktów i usług. Mamy nadzieję zaowocuje to w przyszłości propozycjami współpracy w projektach, gdzie doświadczenie, wiedza i posiadane rozwiązania będą stanowić cenny wkład w realizację.